Published On: oktoober 26, 2020222 words1.2 min read
Lillepärg - Kolm lille lillepood

02. november on Hingedepäev, mis viib meid mõtetes nendeni, keda siinpool enam pole. Miks mitte viia kalmistule väike igihaljas pärjake, süüdata küünal või lihtsalt meenutada kalleid lahkunuid.

Hingedepäev ehk usklike surnute mälestuspäeva nimetati Wikipedia andmeil juba 14. sajandi allikates. Tänapäev kena tava on sel õhtul süüdata küünal kasvõi kodus aknalaual. Meie teeme seda ja loodame, et veel paljud teisedki. Meie pakume hingedepäeval küünlaid ja toredaid poti ning lõikelilli, mida kasutab igaüks oma äranägemise järgi. Iga aasta on valikus ka meie päris enda tehtud pärjakesed. Tänuvusest oksapuu valikust on esindatud kadakas ja mänd, mille vahel leiab tammelehti ja kauneid kibuvitsa marjasid. Sellised igihajlast materjalist pärjad kestavad tegelikult kalmistul terve talve.
Kes aga pärgadest ja igihaljast oksas suurt ei hooli, saab soetada meie kaunist ukse esisest väljapanekust värvilis kanarbiku potte.
Alati saab viia ka kauni seade, mille saab tellida meie e-poest. Hingedepäeva puhul pakume välja väga ilusa ja armsa lillepärja, mis peab väga hästi vastu ning on just mälestamiseks ning meenutamiseks sobilik.
Laiema valiku lillepärgadega saad tutvuda meie leinafloristikat pakkuval lehel: https://leinalilled.ee/lilleparjad/

Ärgem unustagem neid, kes olid enne meid…
Rahulikku hingedepäeva,

Kolm Lille lillepood

 

Vaata lisaks veel…