Published On: november 8, 2021310 words1.6 min read

Isadepäv 14.novembril

Käes on November ja selle kuu teisel pühapäeval on isadepäev. Kõigil meil on isa ja on neid isasid, keda kindlasti soovitakse meeles pidada. Meie peame ka meeles ja oleme sellel päeval ka avatud kella 9:00-14:00
Kui aga ise külla minna ei saa, ei jõua või lihtsalt on ajad sellised, et külaskäik kisub keeruliseks, siis meie e-poes on ka isadele igasuguseid toredaid tooteid :)
Kui arvatakse, et meesterahvad palju lilledest ei hooli, siis on arvajatele meil pakkuda vähem lillelisi lahendusi kinkekarpide näol.

Kinkekarp punase veini ja lilledega
Sobib hästi inimesele, kes armastab punast kvaliteet veini ja kes peab lugu lilledest, mis ei nõua mitte mingit hoolt ja seisavad väga kaua!

Kinkekarp sukulentide ja veiniga
Väikesed vastupidavad taimed jäävad pikemaks ajaks meenutama isadepäeva. Kinkekarbis on nii vein kui kingitusena taimed. Sukulendid vajavad vähe hoolt, natuke vett ja natuke valgust:)

Kinkekarp valge veini ja lilledega
Lihtne ja ilus karp valge veini, kaunite roheliste lehtede ja värviliste inkaliilia ning krüsanteemi õitega. Lisame juurde ilusa kaardi ja kingikarp võib teele minna.

Lisaks on meil väga hooajaline ja temaatiline toode nimega Tervisekorv. See imeilus ja lõhnav korvike sisaldab purgike kodumaist mett, C-vitamiini rohkeid sidruneid, ingverijuurikaid ning piparmünti. Oma retsepti saab ise välja mõelda nende komponentidega, aga meie soovitatud segu on ka tootekirjelduses kirjas.

Muidugi on meil laias valikus lillekimpe, toataimi leiab ka kommikarpe et suu magusaks teha ja ka joogipoolist.
Kui sa ise ei jõua meid külastama tulla, mõtle ette ja telli juba varakult tore üllatus oma isale või vanaisale.
Kui see kallis inimene aga on juba meie juurest lahkunud, saab teda meeles pidada ikka ja kauneid seadeid saab tellida ka kalmistule viimiseks.

Olge hoitud ja püsige terved!
Kolm Lille lillepood

Vaata lisaks veel…