Published On: mai 30, 2023364 words1.8 min read

Käes on kooliskäijatele kõige toredam aeg!

Silme ees sirendab suvi, vaba aeg, pikad hommikud, laisad päevad ja vabadus…. On muidugi ka neid kellele jääb see veidi kättesaamatuks unistuseks, kuna ees ootavad kas sisseastumis katsed, suvised tööampsud või muud kohustused. Kuid koolis käivate laste jaoks on kohe-kohe see pikk kooliaasta selja taga ning kätte antakse parim tasu selle kõige eest: tunnistus. Olgu see ka kuidas on, kõik annavad endast parima.
Ka õpetajad. Ning ärgem siis unustage ka neile enne pikemale väljateenitud puhkusele minekut väike ” aitäh” öelda. On nende südameasi, et meie lapsed ja noored saaksid korraliku hariduse ning nende elu oleks huvitavaid valikuid täis.

Õpetajatele viiakse lilli, nii kooli alguses kui lõpus. Tegelikult on see komme kenasti juba lasteaia tasandile kolinud ning ka seal on ammu juba lastel õpetajad mitte nagu vanasti kasvatajad. Õpetaja amet algab lasteaiast alushariduse andmisest. Hindame ka lasteaia õpetajaid ja täname neid aasta jooksul tehtud töö eest!

Lisaks õpetajatele on väga tähtsad ka põhikooli ja gümnaasiumi noored, kellel seisavad ees päris keerulised ja suured valikud. Lõpuaktustel pööratakse palju tähelepanu nii riietusele kui soengule ning meigile, kuid tasub ka mõelda, mis lilled sooviks saada lõpetamise päeval teile kõige olulisem inimene. Suurepärane, kui lõpetajal on veel oma visioon, ning meie noored on selles osas üsna teadlikud, mis kokku sobib pildile ja mis mitte :)

Pai tuleb teha ka igal lapsevanemal. Iseendale. Sest üksi laps, alates lasteaiast kuni ülikooli doktorikraadini ei saa ilma oma tugivõrgustikuta. Selleks on emad-isad-tädid-onud-vanavanemad-õed-vennad-sõbrad, kes igaüks vajalikul hetkel olemas on. Lõpetamise päeval restoranis pidulaua taga ärge unustage üksteist tänada.

Meie aga aitame teil teha lõpulillede osas häid valikuid, mida leiate meie e-poest ning ka Wolt rakendusest, kus on eraldi kategooria loodud lõpetajate lilledele. Seal on meie soovitused teile. Need ka muutuvad, alustame väiksemate ja armsamate piibelehe kimpudega lasteaedadele mõeldes kuid täiendame vastavalt ümbruskonnas toimuvaga valikut.  Aga teie võite ka oma soovid meile saata, ning lubame, et anname parima, et need ka täita!

Vaata lisaks veel…