Published On: märts 2, 2023212 words1.1 min read

Naistepäev on kohe-kohe käes ja ei ole sel päeval palju naisi, kes lilli ei ootaks. Pigem ikka oodatakse märkamist nii kodus kui tööl. Olgugi, et nii mõnigi peab seda üsna sovieetlikuks pühaks, pole see aga päris tõsi. Kel huvi suurem, saab internetis kiire ja ausa vastuse :)
Mida aga siis naised sel päeva ootavad ? See õige sõna on – märkamist. Ei pea olema kuhjaga kingitusi ega mitme kiloseid śhokolaadi torte, piisab ka heast sõnast ja mõnes kaunist õiest. Iga mees tunneb aga oma naist kõige paremini ja teab, mis sellel päeval töötab.
Meie saame vaid olla abiks ja soovitajateks parima otsuse langetamisel lillede osas. Oleme koostanud parima valiku ka eraldi Naistepäeva lillekimpude kategooriasse. Seal leiab valikus nii rõõmsavärvilisi lillekimpe kui ka kauneid tulbikooslusi. Valikut jagub ja sobivad loomulikult ka muud lillekimbud. Igaüks tunneb ära selle oma.

Kui aga valik võtab silme eest kirjuks ja erilisi eelistusi pole, siis võibolla sobib hoopis meie floristide enda valitud lilledega hooajaline lillekimp. Valikus on nii roosa kui kollane kimp.
Lisaväärtust pakume lilledele lisaks ka magusa Eesti käsitöökommide valikuga. Need leiab üles meie kingituste lehelt.

Head märkamist naistepäeval :)

 

 

Vaata lisaks veel…