Published On: juuli 12, 2018221 words1.2 min read

Suvi on pulmade kõrghooaeg ja paljuski meie suurepärase Eesti suve pärast ! Ka meie oleme pulma hooaja lainel ja anname endast parima, et abiellujad saaksid oma unelmate pulmad.

Sellel aastal on tellitavad kimbud iseloomult veidi rahulikumaks läinud, enam ei domineeri väga lohakad ja boheemlikud pruudikimbud. Pigem küsitakse lihtsamaid ja suvisemaid lahendusi. Mis on ka õige. Kuidas saaks ilma ilusate suvelilledeta ? Meie pakume oma valikus suviselt kodumaiseid lõvilõugasid, lillherneid, rukkililli, pruudisõlgasid, roose. Kõiki neid kombineerime Hollandist tulevate kaunite preeriakellade, kobarrooside, hortensiate ja teiste ilusate materjalidega. Endiselt on populaarne lisamaterjal eukalüpt ja sukulendid.

Pruudikimbu valikul on hea kui oleks võimalikult palju tellijal endal paigas. Kas siis lemmiklill, värv, mingi detail kimbus mis peab olema jne. Meid aitab ka kliendi enda poolt saadetav pildimaterjal. Internetiarvarused on ideid ja näiteid pungil. Muidu alati ei maksa Instagrammi ja Pinteresti pilte 100 % uskuda, sest kasutatakse usinalt filtreid mis muudvad värve oluliselt teiseks. Kui aga ideid pole, saame ka omalt poolt pildimaterjale pakkuda ja just selle õige kimbu valmisel abi pakkuda. Kimbule pakume kaaslaseks ka revääri kaunistust, mis on tehtud samadest lilledest mis pruudikimp.

Meie kodulehelt leiad valiku pruudikimpe, autokaunistusi ja muid pulmapeo kaunistamise mõtteid.
Võta julgelt ühendust ja me aitame Sinu pulmapäeva ilusaks teha lilledega ! kirjuta info@kolmlille.ee

 

Vaata lisaks veel…