Published On: september 30, 2022306 words1.5 min read

Lillepood saab 25 aastaseks!

Palju õnne! Meile ja Teile :)
Tõepoolest on väike ja tubli lillepood Tallinna kesklinna ja Kadrioru piiril tegutsenud järjepidevalt 25 aastat. Selle ajaga on muutunud ettevõtte juriidiline vorm (mis algselt oli FIE).
25 aastat tagasi avanes Kolm Lille asutajale Aitale võimalus alustada oma äritegevust lillepoes. Tänaseks on sellest poekesest kasvanud pere ettevõte, mis on oma kvaliteedile ning stiilsele käekirjale truuks jäänud.
8 aastat tagasi avanes ka võimalus seni rendil olnud lillepoe ruumid omastada. Tänaseks on OÜ Aita Liiva lilled nimel 54m2 suurune pind toredas Soansi Villa majas.
Mis selle aja jooksul tehtud on ? Ikka päris palju. On olnud lihtsamaid, kiiremaid, põnevamaid aga ka raskemaid ning närvilisi aegu. Ei ole üksi masu ega muu majanduslik voog lillepoest mööda läinud. Kõik need ajad on ületatud ning ellu jäädud.

25 aasta peale on päris palju inimesi lillepoes töötanud. On olnud pikema ajalisi töösuhteid, praktikante, lühemaid ekslejaid, lojaalseid, mittelojaalseid, toredaid ja vahvaid inimesi. Kõik on olnud oma looga tulijad ja minejad aga nagu elus ikka – kõik on tasakaalus. Siin kohal suur tänu kõikidele, kes on sellel teekonnal olnud osaline!

Kuhu edasi? Eks ikka järgmiste daatumiteni :) Oleme oma väikese ja üsna perekeskse kollektiiviga pigem uuendusmeelsed. Proovime igasugu uusi lahendusi, proovime olla seal kus vaja ja teha just neid projekte kaasa, mis on huvitavad. Sünnipäevakingiks ehitasime ka lillepoe päris oma kasvuhoone Nõmme mändide alla. Juba varakevadest oleme toonud omatoodangut klientideni ning peale esimest katsetus-aastat saame juba uusi plaane edukalt teha. Kasvuhoone on vajaduspõhine ja me saame kasvatada just seda, mida me ise soovime kasutada. Kindlasti jagame ka kasvuhoone projekti kohta lahkelt pildimaterjali ja juttu. Aga seda edaspidi.

Praegu aga on õnnesoovide aeg- 01. oktoober 2022 ja 25 aastat! Palju õnne armas lillepood ♥

Vaata lisaks veel…