Published On: märts 5, 2021210 words1.1 min read
Kollase maagia - www.kolmlille.ee

Head kliendid, vastavalt Vabariigi Valitsuse uutele piirangutele oleme kuni Märtsi lõpuni suletud laupäeviti. Kuna aga meil on e-pood, siis me saame läbi veebi vastu võetud tellimusi täita. Kauplus on külastamiseks suletud ja ise oma tellimustele järele ei saa tulla. Kõik tellimused saavad kohel toimetatud lillekulleriga !
Lisaks on meie väikesel lillepoel ka uued mahutavuse piirangud, mis tähendab, et lubame vaid 1 kliendi sisse korraga. Palume mõistvat suhtumist ja vajadusel paar minutit oodata ukse taga kui selleks vajadus tekib.
Lisaks on meie lillepoes maski kandmise nõue. Meie ise oleme seda juba kevadest saati teinud. Täname ka neid kliente, kes on seda teed meiega koos sammunud ning on kogu selle äreva aja maski kandnud. Need kliendid, kes seda varasemalt pole teinud – me väga tungivalt palume seda teha. Kui tõesti endal maski kaasa pole, siis ühekordse maski saab ka meie käest !


Lisaks kõigele eelnevale, me siiski loodame, et te leiate tee meie juurde ja ühekoos saame sellest raskest ajast kiirelt jagu !
Alati on võimalik tellida meie e-poest kauneid kimpe ja samuti ka matuselilli meie leinalillede e-poe keskkonnast.
Meie jaoks on iga klient kallis ja väga oodatud :)

Rahulikku meelt ja tervist soovides,
Kolm Lille lillepood

Vaata lisaks veel…