Published On: märts 5, 2019214 words1.1 min read

Pakume tööd floristile !
Üks pilt ütleb rohkem kui 100 sõna ! Kogu info on olemas pildi peal, kui sind peaks huvitama töö tegemine Tallinna kõige vanemas järjepidevalt tegutsevas lillepoes.

Mis me pakume ?
Pakume tööd graafiku alusel. Graafik on paindlik ja arvestame võimalikke soovidega. Meie poes ei ole tööpäevad tavapäraselt 8h, vaid on pikemad, lausa 10,5h. Aga see eest ei tule tööl käia viiel päeva nädalas, vaid vastavalt kuu graafikule 3-4 päeva nädalas. Alustame hommikuti vara, juba 7:30 algab tööpäev, et kella 8-ks oleks pood kena ja korras esimeste klientide tulekuks. Ja kell 18:00 saab jälle ukse kinni panna.
Riigipühadel me ei tööta, sest ka meil on pühad.

Pakume veel ausat ja korralikku palka. Meil saab iga inimene õiglaselt ja õigeaegselt töötasu kätte. Lisaks ettenähtud puhkus, mille jaotame aastapeale selliselt, et suvel on võimalik võtta kuni 2 nädalat järjest.

Lisaks pakume me häid ja kaasaegseid tingimusi töötamiseks. Meie avaras ja vast remonditud ruumides on hea olla. Lisaks mõne aasta eest renoveeriti terve hoone täielikult.

Soovid end arendada ja proovile panna, kirjuta meile ! Skandinaavia puhtas ja karges stiilis lilleseaded, kimbud ja dekoratsioonid valmivad just meie lillepoes. Kuulutuse leiad SIIT

Vaata lisaks veel…