Published On: juuli 21, 2020257 words1.3 min read
Suvevärvid - www.kolmlille.ee
Lillekimp Suvevärvid

Anname teada, et meie lillepood teeb usinalt tööd terve suve !! Oleme avatud tavapärastel kellaaegadel:
E,T,K,N,R 08:00-18:00 ja L 08:00-16:00
Pühapäeval käime päevitamas ja ujumas ning lilli ei müü :)

Jätkuvalt on avatud meie e-pood, kus kaunite suviste kimpude valik täieneb. Püsiklientidele, kes meie e-poe on läbi tuustinud, saab kohe anda otslingid uutele valikutele:

 

  • Kollase maagia on meie armas päike, mis koosneb kaunitest kollastest sära silmadesse toovatest lilleõitest. Lisatud ma meie lemmik aktsen – kaunis pael, mis kordab lillede värvi ja lisab pidulikkust !
  • Suvevärvid – kimbu nimi ütleb juba pool jutust… Suvi on soojade värvide, küpsete toonide ja erinevate õite mahe kooslus.
  • Erksates toonides lillekimp on kõike muud kui igav. Kus on roosat, seal on kollast, kus on kollast seal on rohelist….

Terane silm märkab ka seda, et kõik eelpool nimetatud lillekimbud on kenasti vormistatud dekoratiivse paberiga. Paber on küll pigem naturaalne kui liialt edev, kuid eesmärgiga jätta kogu tähelepanu lilledele. Kolm Lille lillepood paneb ilusa paberi lilledele ümber koos läbipaistva kilega. Miks ? Kui lillede saaja peaks panema lillevarred liialt sügavasse vette ja kimbu sidumiskoht läheb märjaks ei riku see kimbu üldmuljet ja kaitseb paberit niiskuse eest. Me mõtleme kõigele – ka sellele et meie valmistatud lillekimbuga on kerge ja lihtne ümber käia !

Ilusat suve jätku ja loodame et leiate meid nii puhkuse kui tööajal !????

Kolm Lille lillepood

Vaata lisaks veel…