kolm lille

Kolm Lille lillepood tegutseb aadressil Raua tn 25 alates 1998. aastast. Lillepoe asukohal on ajalooline väärtus, sest tegemist on vanima järjepidevalt tegutsenud lillepoega Tallinnas.

Lillepoes töötab kuus väljaõppinud ja pikaajalise kogemusega floristi, kelle käe all valmivad Skandinaavia puhtas ja karges stiilis disainitud lilleseaded, -kimbud ja dekoratsioonid

 


 

01 Aita lill
Aita  on Kolme Lille looja, ettevõtte süda ja hing. Aital on 40-aastane lilledega töötamise kogemus – nii taimekasvataja, hooldaja kui floristina. Tema on lillepoe kõige pädevam taimetark, kes tunneb erinevate taimede hingeelu läbi ja lõhki. Aita armastab lilli ja lilled teda. Aita on töökate ja osavate kätega rohenäpp :)
Kätlin on koolitüdrukust peale lilli sättinud :). Ta on õppinud kahes erialapõhises aianduskoolis ning tema oskusi on tunnustatud juunioride meistritiitliga Eesti lilleseade meistrivõistlustel 2014. aastal. Kätlinile meeldivad korrektsed ja hästi viimistletud tööd – ta on oma ametis pühendunud ning nõuab endalt ja soovib teistelt vaid parimat tulemust :).
02 Kätlini lill.

03 Kati lill
Kati on universaalne florist. Lõpetanud Räpina aianduskooli. Kati on kaasa aidanud uue floristide kutsestandardi väljatöötamisele.  Katil on pikaajaline lilledega töötamise kogemus, suurepärased kogemused nii väiksemate kui ka väga suurte projektide teostamisel. Samuti kannab hoolt Kolme Lille administratiivküsimuste eest.

 

 

 

Comments are closed.